Погостювала у бабусі: на Дергачівщині собака кинувся на трирічну дівчинку

Фото: hk.npu.gov.ua

У Дергачівському районі собака кинувся на трирічну дівчинку. Дитина отримала рани обличчя та була госпіталізована до лікарні Харкова, на даний час її життю нічого не загрожує.

Про це Харків Times сообщили в пресс-службе Нацполиции области.

Про подію до Дергачівського відділу поліції повідомила 39-річна бабуся дівчинки. Вона розповіла, що за місцем мешкання її родички онуку покусав собака. Тварина належить 44-річній двоюрідній бабусі постраждалої.

Поліцейські попередньо встановили, що 17-річна мати та 39-річна бабуся дівчинки залишили дитину у родички, щоб зайнятись господарством. Дівчинка перебувала у будинку з жінкою, і коли доглядальниця відволіклась у хатніх справах, вибігла на подвір’я і підійшла до прив’язаної вівчарки. “Двоюрідна бабуся побігла слідом за дитиною, щоб не допустити біди, але тварина вже встигла покусати дівчинку”, – йдеться у повідомленні.

На теперішній час за даним фактом проводиться перевірка. Вирішується питання про складання у відношенні матері потерпілої адміністративного протоколу за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).