Справу Кернеса зняли з розгляду

Фото: 057.ua

Призначений раніше розгляд кримінального провадження стосовно Геннадія Кернеса і його охоронців Віталія Блинника і Євгена Сміцького скасували.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі суду.

Справу стосовно Геннадія Кернеса знято з розгляду, повідомили в суді. Причина – хвороба судді.

«У зв’язку з перебуванням судді Корсун О.М. на лікарняному, кримінальне провадження щодо Кернеса Геннадія Адольфовича, Блинника Віталія Дмитровича і Сміцького Євгена Миколайовича, яке було призначено на 13:00 9 серпня 2019 року, знято з розгляду», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 2 березня 2015 року міському голові Харкова і двом його охоронцям повідомили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України. Їх звинувачують у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двом активістам Євромайдану – Сергію Ряполову і Олександру Кутяніну 25 січня 2014 року.

26 березня 2015 ГПУ передала обвинувальний акт проти Кернеса і двох його охоронців в суд, а 2 квітня Вищий спеціалізований суд України переніс розгляд справи в Полтаву.

10 серпня 2018 року суддя Антонов закрив справу проти Кернеса у зв’язку з відмовою прокуратури брати участь в дебатах. Суддя зазначив, що прокурори не з’явилися на жодне з 7 призначених засідань для проведення дебатів. У зв’язку з цим він вважав, що прокуратура відмовилася від звинувачення і закрив справу проти підсудного.

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за підозрою у винесенні неправосудного рішення суддею Київського районного суду Полтави Андрієм Антоновим. Також ГПУ подала апеляцію на закриття провадження стосовно Харківського міського голови Геннадія Кернеса.