Двох хлопців засудили за хуліганство в електричці

Фото: zora-irpin.info

Вироком Ізюмського міськрайонного суду області двох 20-річних чоловіків засуджено за хуліганство в приміському електропоїзді (ч. 2 ст. 296 КК України). Одному із засуджених інкримінували також грабіж (ч. 2 ст. 186 КК України).

Як дізнався ХарківTimes з повідомлення прес-служби прокуратури області, правопорушення засуджені скоїли, перебуваяючи в стані алкогольного сп’яніння наприкінці березня. Друзі їхали електричкою з м. Ізюма до м. Балаклеї. Щоб розважитися, вони стали чіплятися до інших пасажирів.

Так, одному з попутників засуджені почали ставити питання на кшталт, звідки він, кого знає, чи знайомий з місцевими «авторитетами». Пасажир не підтримав розмови. Тоді хулігани накинулися на «неговіркого» чоловіка з кулаками. Під час бійки в нього випав мобільний, який один із засуджених забрав собі та відмовився повертати.

Жертві вдалося втекти від нападників до тамбуру, зачинивши двері вагону. Тоді один з друзів-хуліганів схопив порожню пляшку з-під шампанського та став щосили бити нею у вікно тамбура.

Від подальшого «з’ясування стосунків» потерпілого врятувало лише те, що поїзд прибув на залізничну станцію. Там він вийшов на перон і звернувся за допомогою. Після чого зухвалих пасажирів одразу затримали правоохоронці.

За інформацією начальника управління прокуратури області Тетяни Сотнікової, хулігана-грабіжника засудили до 5,5 років позбавлення волі (з урахуванням частини невідбутого покарання за попередньою судимістю). Його товаришу, який раніше до відповідальності не притягувався та має на утриманні родину, присудили 4 роки позбавлення волі з випробувальним терміном на 3 роки.

Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Як повідомляв ХарківTimes , в Харкові засудили чоловіка, який бив, морив голодом і спрагою стареньку мати.