Харківські паралімпійці завоювали чотири медалі на міжнародному турнірі в Токіо

Харківські спортсмени завоювали золоту і три бронзові нагороди на міжнародному турнірі з паранастольного тенісу, який з 31 липня по 3 серпня проходив в Токіо (Японія).

Про це повідомляє Харків Times з посиланням на прес-службу ХОДА.

Діюча чемпіонка світу Марина Литовченко завоювала золоту медаль в індивідуальних змаганнях у класі 6, а також бронзову – у командних жіночих змаганнях разом з одеситкою Іриною Шинкарьовою та представницею Японії.

У змаганнях серед чоловіків бронзовим призером у класі 2 став Олександр Єзик. Також він посів третє місце в командних змаганнях разом з Василем Петрунівим з Івано-Франківської області.

Участь у змаганнях взяли 200 паралімпійців з 23 країн світу, а за їх підсумками збірна України завоювала 3 золоті, 1 срібну та 6 бронзових медалей. З них «золото» та 3 «бронзи» в змаганнях серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату були на рахунку харківських паралімпійців.

Як повідомляв Харків Times, харківські паралімпійкі-фехтувальниці завоювали чотири нагороди на етапі Кубка світу.