SkyUp восени призупинить рейси Харків-Париж

Фото: аэропорт Харьков

Восени призупинять виконання регулярних рейсів Київ-Ніцца і Харків-Париж.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення avianews.com.

Останній у цьому році рейс з Харкова до Парижа відбудеться 6 вересня, Київ-Ніцца – 9 листопада. Відновити польоти за цими маршрутами SkyUp планує в період літньої навігації 2020 року, повідомили avianews.com у прес-службі лоу-коста.

«Зараз ми припиняємо виконання двох рейсів: Київ – Ніцца в зв’язку з сезонністю рейсу і Харків – Париж у зв’язку з оптимізацією програми польотів на період зимової навігації. Варто відзначити, що взимку на ринку спостерігається зростання попиту на прямі перельоти в гірські регіони. У відповідь на запит туристів ми відкриваємо кілька маршрутів з України на європейські гірськолижні курорти», – прокоментував ситуацію гендиректор SkyUp Євген Хайнацкий.

В авіакомпанії підкреслили, що про зміну польотної програми пасажирів, рейси яких скасовані, поінформували 30 липня.

Пасажирам рейсів Харків-Париж авіакомпанія запропонувала повне повернення коштів за квиток або можливість перебронювати квиток на іншу дату на рейс Київ-Париж за умови наявності місць на борту. Пасажирам рейсів Київ-Ніцца SkyUp поверне 100% вартості авіаквитків.

Рейси Київ-Ніцца SkyUp відкрив 12 червня з частотою два рази на тиждень. Польоти з Харкова до Парижа лоу-кост запустив 14 червня з частотою один раз на тиждень. Спочатку частота польотів повинна була скласти два рейси на тиждень, а польоти повинні були початися 11 червня. Такі зміни розкладу в авіакомпанії тоді пояснили комерційними причинами.

Як повідомляв Харків Times, Wizz Air достроково запустив рейс “Харків-Краків”.