Бюлетені з регіонів до ЦВК повезуть у супроводі спецпризначенців поліції

Фото: hk.npu.gov.ua

З метою запобігання можливим провокаціям і правопорушенням супровід бюлетенів з окружних виборчих комісій до Центральної виборчої комісії забезпечуватимуть спецпризначенці поліції.

Таке рішення сьогодні, 22 липня, прийнято на відеоселекторній нараді з керівниками територіальних підрозділів Нацполіції під головування заступника глави відомства Олександра Фацевича. Про це повідомляє Харків Times з посиланням на відділ комунікації Нацполіції області.

Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич доручив керівникам територіальних підрозділів забезпечити безперешкодний процес транспортування виборчої документації з дільничних до окружних виборчих комісій по мірі підрахунку бюлетенів, а в подальшому – з ОВК до Центральної виборчої комісії. Крім того, поліція посилено забезпечуватиме охорону публічного порядку і безпеки громадян в місцях розташування окружних виборчих комісій.

«Для уникнення можливих провокацій і порушень необхідно використовувати можливості підрозділів поліції особливого призначення або тактико-оперативного призначення патрульної поліції. За необхідності можете розраховувати на резерви з числа сил Національної гвардії, зокрема і тих, які чергують в режимі авіапідтримки», – зазначив Олександр Фацевич.

Він також наголосив на необхідності якісного розслідування кримінальних проваджень, пов‘язаних з виборчих процесом, інформація про які вже внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомляв ХарківTimes, за повідомленнями про порушення виборчого законодавства, що надійшли до поліції у день виборів, 21 липня, правоохоронці Харківщини відкрили вісім кримінальних проваджень.