Ще один рекорд у Харкові: парад 350 сімей Захисників України з пташками миру (фото)

Представники Книги рекордів України зафіксували ще один рекорд у Харкові: найбільший парад родин захисників України з пташками миру.

Про це ХарківTimes довідався із повідомлення Відділу комунікації поліції Харківської області.

Офіційно зафіксовано, що у параді в Харкові взяли участь 1200 дітей та дорослих – членів родин захисників України.

Рекорд встановлено в рамках V фестивалю дитячої та юнацької творчості «Вітаємо дитинство», присвяченого Дню захисту дітей.

Організував свято Народний поліцейський театр оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області.

Зі словами найкращих побажань дітям відкрив фестиваль начальник Головного управління в Харківській області Валерій Сокуренко.

«Усім дітям я бажаю жити в мирній країні і воїни, які сьогодні прийшли зі своїми дітьми – це символічно. Адже Харків – це мирне українське місто, це місто, де хочеться жити і так повинно бути», – зазначив Валерій Сокуренко.

350 сімей захисників України та 50 дитячих колективів Харкова та області стали учасниками фестивалю.

– Всі учасники готували пташки миру, на яких писали побажання добра, миру та злагоди нашій країні, щоб доказати ще раз дитячими голосами, що наша Україна – неподільна держава! – розповіла керівник Народного поліцейського театру оригінального жанру «Діти майбутнього» при ГУНП в Харківській області Олена Ніколайчук-Ярова.

Всі «Пташки миру», які зібрали під час заходу, вже завтра будуть відправлені на передову захисникам України.

Крім того, на фестивалі пройшли флешмоби та виступи харківських творчих колективів. На майданчику біля головної сцени у парку пройшла виставка техніки та машин патрульної поліції Харкова, тренінги із знання правил дорожнього руху для дітей, виставка службових собак.

Як повідомляв ХарківTimes, у Харкові встановили рекорд України з одночасної гри дітей у шахи. У Центральному парку імені Горького 1 червня відбувся сеанс одночасної гри в шахи, в якому взяли участь 556 юних спортсменів.

Олександр Грановський пообіцяв підтримку наймолодшому шахісту з Харкова Тихону Черняєву.