Міськрада має намір оскаржити рішення суду по намету “Все для перемоги”

Скриншот: UA: Харків / Facеbook

Харківська міськрада подасть у Другій апеляційний суд апеляцію на рішення Харківського окружного адмінсуду, який відмовився заборонити проведення безстрокового мирного зібрання з використанням волонтерського намету “Все для перемоги” на площі Свободи.

Про це розповів директор департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Юрій Сидоренко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Сьогодні (18 травня – прим. Ред) апеляція буде подана”, – сказав Юрій Сидоренко.

Як повідомляв Харків Times, 15 травня Харківська міська рада подала позов до Окружногоадміністративного суду з вимогою демонтувати намет на площі Свободи.

У позові чиновники просять обмежити право на проведення пікету на площі Свободи з використанням намети «Все для перемоги». Залучити до справи, в якості третьої сторони, просять представників поліції, прокуратури, СБУ, Держслужби з надзвичайних ситуацій та обладміністрації.

Харківський окружний адміністративний суд відмовив Харківській міській раді в задоволенні позову про обмеження права на мирні збори з використанням намети на площі Свободи.

Засідання суду за цим позовом, що почалося вдень 17 травня, затягнулося майже на добу. Рішення суддя Владислав Єгупенко зачитав приблизно о 01:00 18 травня.

Раніше начальник поліції Харківщини Валерій Сокуренко заявив, що дозвіл на проведення акції протесту з наметом волонтери отримували на початку року і він діє до кінця року.