У Харківськй області затримали наркокур’єра, який віз героїн з РФ (фото і відео)

Фото: dpsu.gov.ua

12 травня на кордоні з Російською Федерацією в пункті пропуску «Піски» в Харківській області затримано кур’єра, який з приховуванням від прикордонно-митного контролю перемістив близько 600 грамів героїну з РФ в Україну.

Як повідомили у прес-службі ДПСУ, це затримання стало початком спецоперації, за допомогою якої правоохоронці лікідували канал поставки героїну з РФ до України.

15 травня в Одесі затримано замовника, який є головним організатором контрабанди та реалізації наркотиків, а також реалізатора-розповсюджувача наркотичних засобів.

Фото: dpsu.gov.ua

Затримання відбулось під час отримання ними чергової поставки від кур’єра через поштову пересилку. При затриманні злочинці були озброєні вогнепальною та холодною зброєю. Під час обшуків у них та їх помешканнях виявлено розфасовані на дози наркотичні засоби – героїн і метадон, а також 3 одиниці вогнепальної зброї.

Загалом, в результаті проведення комплексу оперативно-розшукових заходів та оперативно-слідчих дій затримано трьох основних членів групи – громадян України. Вирішується питання про обрання усім затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Фото: dpsu.gov.ua

Викриття злочинної групи стало можливим завдяки злагодженій співпраці зі слідчим підрозділом СБУ, прокуратурою Одеської області, прикордонним спецпідрозділом «Дозор», оперативними підрозділами Східного регіонального управління ДПСУ, підрозділами боротьби з контрабандою Митної служби ДФС та Департаментом протидії наркозлочинності Нацполіції України.

Як повідомляв Харків Times, у харківських наркоділків вилучили більше кілограму кокаїну та героїну.