Стала відома дата суду проти намету «Все для перемоги»

Фото: ХарківTimes

Підготовче слухання за позовом Харківської міської ради з вимогою демонтувати намет на майдані Свободи призначене на 17 травня, 11:00.

Про це повідомляє UA: Харків.

Ця інформація опублікована у розкладі на сайті Окружного адміністративного суду Харкова. Відповідач у справі – Михайло Лебедь.

Як повідомляв Харків Times, 15 травня Харківська міська рада подала позов до Окружного адміністративного суду з вимогою демонтувати намет на площі Свободи.

У зверненні до суду посадовці просять обмежити право на проведення пікету на майдані Свободи з використанням намету «Все для перемоги». Залучити до справи, як третю сторону, просять представників поліції, прокуратури, СБУ, Держслужби з надзвичайних ситуацій та обладміністрації.

Раніше, начальник поліції Харківщини Валерій Сокуренко заявив, що дозвіл на проведення акції протесту з наметом волонтери отримували на початку року і він діє до кінця року.

11 травня на намет «Все для перемоги» приліпили листок з вимогою про його демонтаж протягом трьох днів до 14 травня.

12 травня біля намету на площі Свободи зібралося сотні патріотів.

15 травня погоджувальна комісія міськради запропонувала перенести намет з площі Свободи на площу Захисників України. Координатор намету Борис Редін сказав: йти з площі Свободи вони не збираються.