Інформація про мінування 5 готелів та коледжа виявилася неправдивою

Фото: соцсети

Отримана сьогодні, 7 травня, анонімна інформація про закладену вибухівку у 5 готелях та коледжі виявилася неправдивою.

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції області.

В анонімному повідомленні йшла мова, що 7 травня в Харкові замінували 6 закладів. З них – п’ять готелів: “Park Hotel” по вул. Шевченко, 79; “Cosmopolit Premier” по вул. Ак. Проскури, 1; “Аврора” по вул. Алчевських, 10/12; “Харків-Палас” по просп. Незалежності, 2; “Овис” по просп. Гагарина, 201-Б. Також анонім повідомил про вибухівку у Житлово-комунальному коледжі по вул. Шевченко, 233-А.

“Поліцейські провели ретельний огляд зазначених об’єктів. В ході перевірки фахівці вибухотехнічної служби обстежили 8428 кв. метрів приміщень та 5000 кв. метрів прилеглої території, евакуювали 333 особи. Жодних вибухових речовин не виявлено”, – розповіли у відділі комунікації Нацполіції області.

Нагадаємо, перша інформація про мінування будівель в Харкові надійшла в поліцію в день виборів, 21 квітня. Тільки з 21 по 24 квітня поліція отримала і перевірила 40 повідомлень про мінування, жодне з них не підтвердилося.

25 квітня новий начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко заявив, що має намір залучити підрозділ кіберполіції до розслідування справ за фактами неправдивих повідомлень про замінування різних об’єктів в регіоні в регіоні.

26 квітня в поліцію повідомили про мінування 5 харківських готелів і 83 гімназії.

Після 26 квітня “мінери” взяли паузу на свята. 2 травня почалася друга хвиля повідомлень про мінування будівель в Харкові. Зокрема, в поліцію повідомили про вибухівку в аеропорту на ж / д вокзалі.

6 травня правоохоронці шукали вибухівку в 7 готелях та в ТРЦ “Дафі”.

Всі повідомлення про мінування виявилися фейковими.