У Харкові шукають вибухівку в 7 готелях (доповнено)

Сьогодні, 6 травня, приблизно о 9:07 в поліцію Харкова повідомили про вибухівку, закладену в 7 готелях.

Готелі розташовані на вулиці Шевченка, Нестерова, Копилівська, Сумській, Люсінській, проспекті Гагаріна і Московському. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Правоохоронці проводять огляд приміщень і прилеглої території.

Представник прес-служби повідомила журналістам, що повідомлення про мінування надійшло на електронну пошту. У ньому були названі готелі “Британія”, “Калина”, “Дружба”, “Міракс”, “Капуста”, “Немо” і “Феліса”.

Нагадаємо, перша інформація про мінування будівель в Харкові надійшла в поліцію в день виборів, 21 квітня. Тільки з 21 по 24 квітня поліція отримала і перевірила 40 повідомлень про мінування, жодне з них не підтвердилося.

25 квітня новий начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко заявив, що має намір залучити підрозділ кіберполіції до розслідування справ за фактами неправдивих повідомлень про замінування різних об’єктів в регіоні в регіоні.

26 квітня в поліцію повідомили про мінування 5 харківських готелів і 83 гімназії.

Після 26 квітня “мінери” взяли паузу на свята. 2 травня почалася друга хвиля повідомлень про мінування будівель в Харкові. Зокрема, в поліцію повідомили про вибухівку в аеропорту на ж / д вокзалі.

Всі повідомлення про мінування виявилися фейковими.