З Харкова до меморіального комплексу в Дергачівському районі пустять безкоштовні автобуси

Фото: Vide Novum

9 травня від станції метро «Держпром» до меморіального комплексу в смт Солоницівка в Дергачівському районі курсуватиме безкоштовний транспорт. Автобуси відправлятимуться з 8:00 до 15:00 кожні півгодини.

На Національному меморіальному комплексі в смт Солоницівка відбудеться ключовий захід  з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Як повідомили у прес-службі Харьківської обладміністрації, захід розпочнеться 9 травня о 10:00.

Традиційно першою подією дня стане покладання квітів до монументальної стели загиблим воїнам. У заході візьмуть участь ветерани Другої світової війни, учасники АТО та ООС, керівництво області, представники громадських організацій та жителі Харківщини.

Протягом дня на території меморіального комплексу працюватиме музей та виставка сучасної військової техніки. Заплановано урочистий концерт за участю професійних артистів та аматорських колективів Харківської області. Для ветеранів також буде організовано роботу польової кухні.

Низка заходів, присвячених річниці завершення Другої світової війни, розпочнеться на Харківщині 8 травня – у День пам’яті та примирення на Меморіалі Слави в Харкові відбудеться пам’ятна акція. Початок заходу – о 10:00.