“Мінери” дісталися до харківського метрополітену

Фото: MyKharkov.info

Сьогодні, 26 квітня, приблизно о 16:30 в поліцію повідомили про закладення вибухівки в приміщенні на вулиці Університетська, 5, станції метро «Площа Конституції».

Про це повідомили у прес-службі Нацполіції області.

За адресами виїхали співробітники слідчо-оперативних груп територіальних відділів поліції і фахівці вибухотехнічного управління. Проводиться евакуація громадян. Почався огляд приміщень і прилеглої території.

Як повідомив кореспондент Харків Times станом на 17:00, на станції метро “Проспект Гагаріна” повідомляють, що станція метро “Площа Конституції” закрита для обслуговування пасажирів. Потяги слідують без зупинки.

Нагадаємо, це вже друга хвиля повідомлень про мінування, отриманих сьогодні, 26 квітня, поліцією Харкова.
26 квітня близько 9:40 у поліцію надійшли повідомлення про вибухівку в готелях на вулицях Кравцова,8, Плеханівська, 8, Полтавський шлях, 190/1, Гідропаркова, 23 «А», проспекті Гагаріна, 201 «Б» та у гімназії на вулиці Тарасівській. Поліцейські провели ретельний огляд шести зазначених об’єктів. В ході перевірки фахівці оглянули 17700 кв. метрів приміщень та прилеглої території, евакуювали 660 громадян. Жодних вибухових речовин не виявлено.

Як повідомляв Харків Times, шостий день поспіль у поліцію Харкова надходять повідомлення про мінування різних об’єктів – шкіл, вузів, адміністрацій районів, торгово-розважальних центрів та ін. Перші мінування почалися з дня виборів, 21 квітня. Тільки з 21 по 24 квітня поліція отримала і перевірила 40 повідомлень про мінування.  Поліцейські вимушені були евакуювати людей та оглядати приміщення аеропорту, Південного вокзалу, районних адміністрацій, торгівельних центрів, Сумського ринку, шкіл, універсітету Каразіна. Жодне повідомлення про мінування не підтвердилося.

25 квітня новий начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко заявив, що має намір залучити підрозділ кіберполіції до розслідування справ за фактами неправдивих повідомлень про замінування різних об’єктів в регіон