З харківської аптеки вилучили понад 3 тисячі нарковмісних препаратів (фото)

Фото: hk.npu.gov.ua

В Шевченковському районі Харкова правоохоронці викрили аптеку, в якій без рецептів продавали кодеїновмісні медпрепарати наркозалежним особам. Під час обшуків у закладі поліцейські вилучили 2400 пігулок препарату «Кодепсін», 870 пігулок препарату «Кодтерпін».

Як повідомили у відділі комунікації Нацполіції області, слідчі дії в аптеці проводились 24 квітня в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 320 Кримінального кодексу України (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів).

Фото: hk.npu.gov.ua

Правоохоронці зафіксували у вказаній аптеці неодноразові факти незаконної реалізації кодеїновмісних та інших сильнодіючих лікарських засобів наркозалежним особам без надання відповідного рецепту. Окрім пігулок «Кодепсіну» та «Кодтерпіну» правоохоронці вилучили упаковки від реалізованих лікарських засобів, фармдокументацію та інші речові докази, що підтверджують незаконний продаж препаратів наркозалежним особам.

Фото: hk.npu.gov.ua

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як повідомляв Харків Times2 тис. упаковок нарковмісних ліків вилучено в аптеці на Полтавському шляху