У центрах адмінпослуг почали реєструвати акти цивільного стану

Фото: www.city.kharkov.ua

У всіх центрах надання адміністративних послуг міста Харкова тепер можна подати документи у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Про це повідомила прес-служба Харківської міськради з посиланням на директора Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторію Китайгородську.

“Мова йде про три послуги: розірвання шлюбу за згодою подружжя, яке не має дітей, зміна імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення чи анулювання. Термін надання послуг – від 1 до 3 місяців. Документи приймають безпосередньо адміністратори центрів, які пройшли спеціальне навчання, а рішення ухвалюють працівники органів державної реєстрації актів цивільного стану”, – розповіла Китайгородська.

Нагадаємо, районні центри надання адміністративних послуг працюють з понеділка по п’ятницю, а регіональний і міський центри – додатково по суботах.

Пакет документів для отримання послуг – стандартний, з повним їх переліком можна ознайомитися на офіційному сайті Центру надання адміністративних послуг.

У планах міста – надавати послуги в сфері державної реєстрації народження, смерті та шлюбу.