У минулому році міськрада знесла 316 самовільно розміщених об’єктів

Фото: city.kharkov.ua

За минулий, 2018 рік за рішенням Харківської міської ради територія міста була звільнена від 316 самовільно розміщених об’єктів, малих архітектурних форм і тимчасових споруд.

Про це повідомила прес-служба міськради із посиланням на заступника директора Департаменту територіального контролю Юлію Агафонову.

“За незаконне користування землею комунальної форми власності у минулому році Харківська міськрада подала до судів 190 позовних заяв на 150,9 млн гривень. З них задоволено 49 позовів. У 20 судових процесах укладені мирові угоди на 8 млн гривень. Крім того, по трьох договорах були добровільно відшкодовані збитки у розмірі 1 млн гривень”, – розповіла Агафонова.

За її словами, Інспекція архітектурно-будівельного контролю, яка входить до складу департаменту, у 2018 році провела вісім планових перевірок і призначила 1199 позапланових. За результатами їх проведення на порушників було накладено штрафи на загальну суму 5,8 млн гривень, з яких сплачено 3,4 млн гривень.

Як повідомляв Харків Times, у Департаменті реєстрації Харківської міської ради впровадили особистий прийом громадян у режимі відеозв’язку за допомогою інтернет-додатків Skype та Viber.