У “Харківобленерго” розповіли, що буде з переплатами, що надійшли на рахунки компанії

Фото: abcnews.com.ua

Переплати побутових споживачів за електроенергію, що надійшли на рахунки АТ “Харківобленерго”, до 1 квітня будуть перераховані новому постачальнику послуг – “Харківенергозбут”.

Про це сьогодні, 15 березня, повідомив журналістам заступник генерального директора з економіки та інвестицій АТ “Харківобленерго” Дмитро Ісаєв.

“Всі кошти, перераховані абонентами підприємству “Харківобленерго”, знаходяться на обліку на особових рахунках, всі вони персоніфіковані. Таким чином, ми розуміємо, чия це переплата. Хочу всіх заспокоїти, ці гроші нікуди не дінуться”, – підкреслив Дмитро Ісаєв.

При цьому він зазначив, в разі, якщо переплата на особовому рахунку виникла через нарахування за субсидією, кошти будуть переведені новому постачальнику тільки після закінчення опалювального сезону, коли буде проведено перерахунок за невикористану субсидію.

У свою чергу комерційний директор АТ “Харківобленерго” Сергій Титаренко запевнив, що жоден споживач, який має переплату в “Харківобленерго”, не буде відключений за заборгованість, що утворилася з 1 січня 2019 року.

У компанії зазначили, що на сьогоднішній день у підприємства близько 180 тис. боржників. Ці абоненти в березні отримають відразу дві квитанції – від “Харківобленерго” – з сумою заборгованості, та від “Харківенергозбут” – з нарахуваннями за поточне споживання електроенергії.