Світоліна вперше вийшла до півфіналу турніру WTA в Індіан-Веллсі

Перша “ракетка” України харків’янка Еліна Світоліна подолала чвертьфінальну стадію турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) з призовим фондом $9,035 млн.

Посіяна під шостим номером Світоліна в ніч на четвер, 14 березня, з рахунком 4:6, 6:4. 6:4 здобула вольову перемогу над чешкою Маркетою Вондроушовою і вперше у кар’єрі вийшла до 1/2 фіналу змагань у Каліфорнії, повідомляє Укрінформ.

Поєдинок тривав 2 години 13 хвилин. Тенісистки провели третю очну зустріч, в якій харків’янка здобула третю перемогу.

У матчі за вихід у фінал турніру Світоліна зійдеться з Бьянкою Ванессою Андрееску з Канади (№60 рейтингу WTA), яка в свою чергу розгромила посіяну під 20-м номером іспанку Гарбіньє Мугурусу – 6:0, 6:1.