Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру в США

Українська тенісистка Еліна Світоліна подолала четвертий раунд представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) категорії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі (США) з призовим фондом 9,035 мільйонів доларів.

Посіяна під 6-м номером Світоліна в ніч на середу, 13 березня, з рахунком 7:6 (10:8), 5:7, 6:4 обіграла 12-у “ракетку” світу австралійку Ешлі Барті і вийшла до 1/4 фіналу змагань, повідомляє Укрінформ.

Поєдинок тривав 3 годині 14 хвилин. Тенісистки провели п’яту очну зустріч, в якій харків’янка здобула п’яту перемогу.

У матчі за вихід до півфіналу турніру Світоліна зійдеться з чешкою ​​Маркетою Вондроушовою (№61 рейтингу WTA), яка у свою чергу взяла гору над посіяною під 2-м номером румункою Сімоною Халеп – 6:2, 3:6, 6:2.

Як повідомляв Харків Times, Світоліна не змогла підтвердити титул чемпіона турніру в Дубаї. Українська тенісистка у півфіналі турніру Premier 5 в Дубаї програла швейцарці Белінді Бенчіч. У торішньому фіналі Свтоліна обіграла росіянку Дар’ю Касаткину з рахунком 6: 4, 6: 0, та виборола чемпіонський титул.