До Парижу у справах терміново – можна наразі тільки через Київ

Photo by Craig Philbrick on Unsplash

Державна авіаційна служба України відмовила авіакомпанії SkyUp Airlines в заявці на право експлуатації повітряних сполучень по маршрутах Київ – Париж і Харків – Париж. Компанія планувала здійснювати 3 рейси на тиждень.

Про це повідомляє сайт Державіаслужби.

У той же час, Державіаслужба дозволила авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” збільшити частоту польотів на маршруті Київ – Париж – Київ з 14 до 18 рейсів на тиждень. Крім того, МАУ отримала дозвіл збільшити частоту рейсів з 3 до 5 на тиждень на лінії Київ – Торонто (Канада) – Київ.

SkyUp Airlines отримала дозвіл збільшити частоту рейсів на маршруті Київ – Аліканте (Іспанія) з 3 до 4 польотів на тиждень і на маршруті Київ – Тбілісі з 4 до 7 польотів.

Авіакомпанія “Джоніка” отримала право на виконання рейсів за маршрутом Київ – Гетеборг (Швеція) з частотою 2 рейси на тиждень і Херсон – Ербіль (Ірак) з частотою 3 рейси на тиждень.

Також комісія Державіаслужби дозволила авіакомпанії “Роза вітрів” збільшити частоту польотів з 1 до 3 рейсів на тиждень з Києва в Ламеція-Терме (Італія). Крім того, компанія отримала право на збільшення частоти по маршруту Київ – Барселона з 3 до 4 рейсів на тиждень.

У той же час авіакомпанія Yanair за всіма замовленим напрямками (Київ – Білин, Київ – Париж, Одеса – Ніцца) отримала відмови на право експлуатації ліній.

Як повідомляв Харків Times, авіакомпанія SkyUp оголосила про відкриття 2 березня бази в Міжнародному аеропорту “Харків” з одним літаком.