На Московському проспекті через скандал з приводу вартості проїзду зупинили трамвай (фото, оновлено)

Фото: соцсети

Сьогодні, 20 лютого, в трамваї № 27, який їхав по проспекту Московському, між пасажирами і кондуктором виник конфлікт з приводу вартості проїзду. Перепалка закінчилася тим, що водій трамвая зупинив рух. В результаті, на Московському проспекті утворилася “трамвайна пробка”.

Про це Харків Times дізнався з повідомлень очевидців у соцмережах.

На місце події приїхали співробітники Патрульної поліції Харкова. В прес-службі Управління Патрульної поліції  повідомили, що виклик з приводу конфлікту в трамваї правоохоронці отримали близько 7:30.

“На місце прибули представники трамвайного депо. Конфлікт був урегульований мирним шляхом.З письмовими заявами до поліціі ніхто не звертався”, – розповіли в прес-службі.

Фото: соцсети

За інформацією з соцмереж, це не єдиний випадок, коли кондуктори в міському електротранспорті Харькова вимагають платити по 6 гривень за проїзд, а не по 4 грн відповідно до рішення суду.

Фото: соцсети

 

Як розповіли у відділі комунікацій Нацполіціі області, протягом сьогоднішнього дня поки ніхто не звертався з заявами на неправомірні дії кондукторів і водіїв в наземному електротранспорті.

«Але поліція контролює ситуацію. Будь-яке звернення буде прийнято, зареєстровано в установленому порядку і перевірено », – додали у відділі комунікацій.

Як повідомляв Харків Times, Окружний адміністративний суд 19 лютого призупинив дію рішень виконавчого комітета Харківської міської ради про підвищення тарифів на проїзд у метрополітені та наземному електротранспорті.

6 лютого виконавчий комітет Харківської міськради підвищив тариф на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном до 8 гривень, в тролейбусах і трамваях до 6 гривень. Нові тарифи вступили в силу з 7 лютого.

Діяли до цього рішення тарифи протрималися менше року. Минулого разу міськвиконком підвищив вартість проїзду з 29 квітня 2018 року: в метро – на 25%, або на 1 гривню до 5 гривень, і в міських трамваях і тролейбусах – на 33%, або на 1 гривню до 4 гривень. Перед цим тарифи на проїзд в міському електротранспорті Харкова підвищували в березні 2017 року.

15 лютого, представники Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах та Ігор Черняк звернулися до суду з позовами про визнення недійсними рішень про підвіщення вартості проїзду в міському електротранспорті.