Харківський біатлоніст здобув “бронзу” на олімпійському фестівалі

Фото: kharkivoda.gov.ua

Степан Кінаш виборов першу нагороду для України на ХIV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі. На змаганнях, котрі тривають у Сараєво та Східному Сараєво (Боснія і Герцеговина), харків’янин здобув бронзову медаль у біатлоні в індивідуальних перегонах на 12,5 км. Як повідомляє прес-служба Харківської обладміністрації, на 4-х вогневих рубежах Степан Кінаш припустився лише одного промаху.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав Степана Кінаша, тренерський склад, всю українську збірну зі здобутою нагородою, побажавши нових успіхів.

У НОК нагадують, в рамках Європейського юнацького олімпійського фестивалю змагаються понад 900 юних спортсменів віком від 13 до 17 років з 46 країн Старого Світу, які визначають найсильніших у 8-ми видах спорту.

Україну представляють 22 спортсмени у 5-ти видах спорту: гірськолижному (4), біатлоні (8), лижних перегонах (4), фігурному катанні (2) та шорт-треку (4).

Як повідомляв Харків Times, харківський боксер Сергій Горськов завоював золоту медаль на 63-му Міжнародному турнірі з боксу пам’яті Іствана Бочкая, який 5-10 лютого пройшов в місті Дебрецен (Угорщина).