Поліцейські Харківщини проводять профілактичне відпрацювання території регіону

У Харківській області з сьогоднішнього дня, 21 січня, – й до кінця місяця проводиться “профілактичне відпрацювання території регіону”.

“Головна мета проведення заходів – стабілізація криміногенної ситуації, розкриття злочинів за «гарячими слідами», вилучення з незаконного обігу зброї та наркотиків, розшук осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини, підтримання публічної безпеки і порядку у кожному населеному пункту області”, – повідомляє відділ комуніації Нацполіції областї.

Відпрацювання проводиться на виконання відповідного наказу Нацполіціі України, порядок роботи органів і підрозділів поліції обговорили сьогодні, 21 січня, на відеоселекторній нараді Головного управління Напцполіціі області під головуванням начальника Департаменту карного розшуку Нацполіціі Сергія Тихонова.

“Аналіз стану криміногенної ситуації регіоні в січні 2019 року свідчить про її ускладнення в результаті негативних змін в динаміці та структурі злочинності”, – відмітив Тихонов.

Для проведення заходів з відпрацювання задіяний особовий склад всіх служб та підрозділів харківської поліції. На території міста і області розгорнуто додаткові мобільні пости, збільшено кількість патрулів і їх маршрутів, для несення служби “задіяні необхідні сили поліцейських підрозділів”.

Також розгорнуто роботу Ситуаційного центру Головного управління Нацполіціі, яким керує начальник главку Олег Бех. Центр щодня аналізуватиме роботу правоохоронців й за результатами “дасть принципову оцінку діяльності кожного підрозділу”. Будуть заслухані звіти керівників “для вжиття заходів щодо активізації роботи поліції за усіма напрямками”.

Як повідомляв Харків Times, перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін написав на своїй сторінці у Facebook, що Харків за рівнем розвитку сучасної системи безпеки громадян “знаходиться на рівні звичайного селища”.