Кабмін створив комісію, а обласна влада готова розмістити всіх постраждалих від пожежі

Фото: Харків Times

Державну комісію, створену сьогодні на позачерговому засіданні Кабінету міністрів, присвяченому трагедії у нелегальному геріатричному пансіонаті «Золотий час» у Харкові, очолив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Про це Харків Times стало відомо з повідомлення на засіданні Кабміну прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Спеціальна держкомісія вивчить причини трагічної загибелі 15 людей похилого віку в Харкові.

Крім того, прем’єр доручив ДСНС провести позачергову ретельну перевірку дотримання правил безпеки у готелях, пансіонатах, хостелах і будинках престарілих, а Міністерству соціальної політики – перевірити законність існування таких приватних закладів на території України.

«Не можна допустити, щоб подібні установи працювали, нехтуючи безпекою людей. Закликаю всі органи місцевої влади консолідовано долучитися до роботи, щоб не було таких випадків у майбутньому», – сказав Шмигаль.

За рішенням уряду, комісія повинна відзвітувати про результати роботи не пізніше, ніж у місячний термін.

Тим часом директор Департаменту соціального захисту Харківської облдержадміністрації Юрій Шпарага повідомив, що при необхідності постраждалих внаслідок пожежі у будинку для літніх людей у Харкові розселять в інтернатні установи області.

Він також підкреслив, що пансіонат «Золотий час» працював нелегально й не значився «в жодному реєстрі України».

Як повідомляв Харків Times, поліція збирається затримати власника будинку №150Б по вулиці Нижній Гійовській, де до сьогоднішнього дня містився нелегальний геріатричний пансіонат «Золотий час». Під час пожежі у цьому «пансіонаті» сьогодні, 21 січня, загинули 15 осіб.