Уночі 28 червня російські війська атакували безпілотниками дві автозаправні станції на території Наталинської громади Берестинського району. Внаслідок ударів виникли пожежі, пошкоджено транспортні засоби, один чоловік дістав поранення.
Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.
За попередніми даними, для атак російські війська застосували безпілотники типу «Герань-2».
Внаслідок влучань на обох автозаправних станціях виникли пожежі.
На одній із них пошкоджено п’ять транспортних засобів.
Під час атаки на іншу автозаправну станцію поранення отримав 68-річний водій вантажного автомобіля. Також пошкоджено два транспортні засоби.
Як повідомляв Харків Times, 27 червня російські війська, за попередніми даними, двічі атакували безпілотниками місто Дергачі. Обидва удари були завдані по автозаправних станціях. Унаслідок другого удару постраждали двоє людей.

