Обстріл Києва: загиблі, поранені та діти під завалами лікарні (фото)

Фото: Соцмережі

Сьогодні, 8 липня, росіяни вдалися до масованої ракетної атаки на Україну: більше 40 ракет різних типів. У столиці нашої держави Києві російські ракети нанесли удари по п’яти районах міста – Солом’янському, Дніпровському, Дарницькому, Деснянському, Шевченківському та Голосіївському. Пошкоджена будівля дитячої лікарні «Охмадит», під завалами можуть знаходитись діти. Вже відомо про сімох загиблих та дев’ятьох поранених у Києві.

Про це Харків Times дізнався з повідомлень Київської міської військової адміністрації.

«Російські терористи знову масовано атакували ракетами Україну. Різні міста: Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Словʼянськ, Краматорськ. Понад 40 ракет різних типів. Пошкоджені житлові будинки, інфраструктура та дитяча лікарня. Усі служби задіяні, щоб врятувати якнайбільше людей», – йдеться у повідомленні КМВА.

За повідомленнями кореспондентів різних видань кияни разом із надзвичайниками розбирають завали будівлі «Охмадиту».

«А зараз кацапські під…и будуть розповідати, що в дитячий лікарні «Охмадит, де лікуються онкохворі діти, був воєнний об’єкт. Потвори. До відбілювання ракетного нападу по цивільним об’єктам в ху…лостані залишилося 3..2..1..», – написав у своєму телеграм-каналі «Чорна лампа» відомий український журналіст Валерій Калниш.

Президент України Володимир Зеленський назвав київський «Охмадит» однією з «найважливіших не лише в Україні, а й у Європі виключно дитячою лікарнею, яка врятувала та повернула здоров’я тисячам дітей».

«Росія не може не знати, куди летять її ракети, і повинна сповна відповісти за всі свої злочини: проти людей, проти дітей, проти людяності загалом. Дуже важливо, щоб світ зараз не мовчав про це і щоб кожен бачив, що таке Росія, що вона робить», – заявив Зеленський.

Як повідомляв Харків Times, вчора, 7 липня, на російській міні у Харківській області підірвалася цивільна автівка, у якій загинули п’ятирічний хлопчик та дівчинка, якій ще не виповнилося й трьох місяців.