Біженця з Донеччини російська ракета «наздогнала» у Харківській області

Фото: Харківська облпрокуратура

У ніч на сьогодні, 3 чрвня, росіяни випустили по селу Дачне Чугуївського району Харківської області п’ять ракет С-300 з території бєлгородської області рф. Внаслідок цього ракетного обстрілу на базі відпочинку в селі загинув 45-річний переселенець з Донецької області. Поранення отримали 35-річна жінка та 42-річний чоловік – працівники бази.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

На місці влучання російської ракети спалахнула пожежа.

Правоохоронці вже відкрили досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Площа села Дачне на лівому березі Сіверського Дінця складає менше квадратного кілометру. Населення цього села становить 129 осіб. А засноване село було ще наприкінці XVII століття – у 1680 році.

Як повідомляв Харків Times, минулої ночі внаслідок російського обстрілу бази відпочинку в Слобожанській громаді Чугуївського району Харківської області загинув чоловік. Ще двоє людей були поранені. Поранень від обстрілів та бомбардувань з боку росіян за минулу добу зазнали ще п’ятеро людей у Чугуївському та Ізюмському районах Харківщини.