З російського полону повернулися шестеро мешканців Харківської області

Фото: ГУР МО

Сьогодні, 31 травня відбувся обмін полоненими, який повернув додому 75 оборонців України та цивільних осіб. За попередніми даними, серед звільнених шестеро – мешканці Харківської області.

Про це Харків Times повідомили у Харківській ОВА.

«За попередніми даними, повернулися двоє жителів Харкова, один житель Ізюму, одна людина з Ізюмського району й по одному з Чугуєва та Куп’янського району», – йдеться у повідомленні.

За повідомленням Головного управління розвідки МО України, серед наших визволених бійців – 70 чоловіків та пʼять жінок, шестеро офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу. Звільнені також чотири цивільні жінки. Щонайменше третина з врятованих мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність.

«Цього разу визволено з полону 37 представників Збройних Сил України, зокрема 13 бійців Військово-морських Сил та двоє представників Повітряних Сил. Також визволено з полону 21 нацгвардійця. Додому повертаються семеро Оборонців-прикордонників, шестеро тероборонців та четверо цивільних українок», – повідомили в ГУР МО.

Головне управління розвідки висловило «окрему подяку Об’єднаним Арабським Еміратам за активну участь у реалізації цього обміну».

Як повідомляв Харків Times, серед 230 українців, звільнених з російського полону в перші дні січня, було й 15 мешканців нашої Харківської області. Серед них 14 військовослужбовців та 21-річний цивільний хлопець з Ізюму.