Зеленський підписав закон про легалізацію медичного канабісу

Фото: nashkiev.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію медичного канабісу.

Про це Харків Times дізнався з публікації Укрінформа, що посилається на дані в картці законодавчго акту, оприлюдненного на сайті парламенту.

Зазначається, що Зеленський підписав закон № 3528-IX “Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни” 13 лютого.

Верховна Рада 21 грудня 2023 року ухвалила Закон “Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни”.

22 грудня народні депутати із парламентської фракції “Всеукраїнське об‘єднання “Батьківщина” зареєстрували у Верховній Раді проєкт постанови про скасування рішення ВР щодо ухвалення цього закону. Реєстрація такого проєкту заблокувала підписання ухваленого законодавчого акта Головою Верховної Ради і Президентом.

16 січня 2024 року Верховна Рада розблокувала підписання закону про легалізацію медичного канабісу.