Єдина можливість прикрити Харків – знищення російських пускових на їхній території – Ігнат

Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ

Україна наразі не має засобів для збиття величезної кількості ракет С-300, які росія має зараз на складах і якими постійно обстрілює Харків.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення речника Повітряних Сил ЗСУ Юрія Ігната.

«Зрозуміло, що збивати тисячі ракет С-300, які має росія зараз на складах, у нас не вистачить жодних засобів. Тому кращий метод – це знищення цих пускових установок на території, звідки запускають ракети. Потрібно достатньо мати високоточне потужне озброєння, щоб зменшити кількість тих батарей, дивізіонів С-300, які сьогодні росія розташувала по передній лінії», – зазначив Ігнат в етері нацмарафону.

На ці слова речника українських Повітряних Сил дуже швидко й жваво зреагував відомий путінський придворний клоун дмитро медведєв, грізно пообіцявши відповісти на такі дії ядерним ударом. Слід зазначити, що тим ударом він вже грозився неодноразово й багато за що. Цікаво, що за бєлгородців, яких останнім часом нерідко обстрілюють власні ППО не без нашої участі, так страшно мститися медведєву й на думку не спадає.

Як повідомляв Харків Times, останніми днями російські С-300 з бєлгородської області рф стали для Харкова мало не щоденною «розвагою».