Поліція Харкова спростовує неправдиву інформацію

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Головне управління Нацполіції Харківщини офіційно спростовує інформацію про нібито вимагання співробітниками управління грошей за вивіз тіла померлого.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

«Офіційно: інформація про вимагання поліцейськими грошей за поховання не відповідає дійсності», – йдеться у повідомленні.

Мова йде про інформацію що, нібито, днями співробітники поліції за вивезення тіла померлої жінки з квартири в Індустріальному районі Харкова вимагали в родичів гроші, яка з’явилася на одному з місцевих телеграм-каналів.

«В ході перевірки інформації поліцейські Управління головної інспекції ГУНП в Харківській області здійснили виїзд за вказаною адресою, зустрілися з заявником», – повідомили у Нацполіції.

З’ясувалося, що поліцейські виїжджали на місце виявлення тіла померлої жінки в одній з квартир на Олександрівському проспекті. Вони не виявили на тілі ознак насильницької смерті та не просили в родичів жодних грошей.

«У подальшому заявник по телефону спілкувався з працівником комунального підприємства «Ритуал», який повідомив, що для вивозу тіла у морг потрібно сплатити 2300 гривень», – з’ясували правоохоронці.

Наразі заявник не має до поліції жодних претензій.

Як повідомляв Харків Times, днями поліція по гарячих слідах затримала у Харкові групу підозрюваних у квартирних крадіжках. Затримали ймовірних злочинців безпосередньо після крадіжки в одній з квартир міста, де вони вкрали близько 135 тисяч доларів та ювелірні прикраси.