На Харківщині прибирають дороги, у Харкові – вулиці

Фото: Харківська міськрада

Через крижаний дощ, ожеледицю та різкі коливання температури дорожники Харківської області перейшли на посилений режим роботи.

Про це Харків Times повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури області.

«Опади, спочатку у вигляді мокрого снігу, а потім і крижаного дощу, що тривали майже всю ніч, істотно ускладнили ситуацію на автошляхах Харківщини», – йдеться у повідомленні.

Щоб уникнути проблем та зупинок руху, на дороги області виведені 123 одиниці спеціальної техніки. Крім того, використано 1880 тон піщано-солевої суміші та 161 тону солі. Очищено 1800 км автодоріг.

«Станом на ранок п’ятниці рух дорогами загального користування державного значення забезпечено повністю, покриття оброблено протиожеледними матеріалами. Робота щодо запобігання утворенню ожеледиці продовжується», – рапортують у Службі.

Водіям дорожники радять бути уважними та обережними, не заважати руху спецтехніки, а у разі погіршення ситуації – скористатися місцями відстою транспортних засобів. Отримати актуальну інформацію про стан проїзду та звернутися по допомогу можна за телефоном цілодобової гарячої лінії: +38 095 568 38 77.

У Харкові лад на вулицях наводять бригади КП «Шляхрембуд». На дорогах міста працюють 152 робітники та 116 одиниць спецтехніки підприємства.

«За попередню добу вони вивезли 5 куб. м ТПВ і майже 600 куб. м снігу та льоду, а також використали 700 куб. м піщано-сольової суміші та 756 т солі», – повідомили Харків Times у Харківській міськраді.

Як повідомляв Харків Times, вчора для усунення наслідків снігопаду, що накрив місто у ніч на 4 січня, на вулиці вивели 29 одиниць снігоприбиральної техніки СКП «Харківзеленбуд» та 58 одиниць спецтехніки та 132 засоби малої механізації КП «Харківблагоустрій». Наслідки негоди з ранку усували 253 працівника «Харківзеленбуду» та близько 1,8 тис. дворових робітників КП «Харківблагоустрій».