Внаслідок російських атак у Харкові пошкоджені 77 будівель (фото)

Фото: Харківська міськрада

Внаслідок двох російських атак на Харків ввечері 30 грудня та вночі 31 грудня у місті різного ступеню пошкоджень зазнали 77 будинків.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

«Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства, найбільше руйнацій зафіксовано в Київському районі. Також постраждали будівлі в Холодногірському, Слобідському та Шевченківському районах», – йдеться у повідомленні.

Станом на ранок сьогодні, 31 грудня, відомо, що пошкоджені 68 житлових будинків. У квартирах були вибиті 872 вікна, ще 342 – в місцях загального користування. За відомостями мерії, 300 вікон комунальники станом на 10:00 вже закрили. Також пошкоджені були сім покрівель, на шести з яких вже проведено аварійні роботи. У частині будинків відключені електро- та газопостачання. Тепло є в усіх.

«Також були зафіксовані руйнації дев’яти нежитлових будівель у Київському та Холодногірському районах. Зокрема, були пошкоджені 224 вікна та одна покрівля», – повідомляє харківська мерія.

Комунальні служби Харкова продовжують усувати наслідки російських атак, а також обслідувати будівлі для виявлення можливих інших пошкоджень.

Як повідомляв Харків Times, ввечері вчора, 30 грудня, та вночі сьогодні, 31 грудня, росіяни двічі атакували Харків, спочатку – ракетами по середмістю, а потім «шахедами» – також по центральній частині.