Після ракет Харків атакують російські «шахеди»

Ілюстративне фото: dnipro.tv

Вночі з 30 на 31 грудня після ракетної атаки Харків атакований російськими «шахедами». У місті вже пролунали щонайменше чотири вибухи. Від влучання у середмісті почалася пожежа.

Про це Харків Times довідався з безпосереднього власного досвіду та допису мера Харкова Ігоря Терехова.

«Харків під атакою «Шахедів». Вже було кілька прильотів у середмісті. Працюють усі відповідні служби. Інформація щодо постраждалих уточнюється», – написав Терехов у Telegram.

Як повідомив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник (Марсель), по російським БпЛА «відпрацювали» наші захисники.

«На місцях падіння ворожих «бляшанок» в центральній частині міста є пожежі, але спеціалісти вже розбираються. Остаточна інформація про постраждалих встановлюється», – повідомив Мельник.

Мер Терехов повідомив, що «є влучання у кілька житлових будинків у середмісті».

«Там пожежі. На місці вже працюють усі відповідні служби. Інформація щодо постраждалих наразі уточнюється. Вся необхідна допомога мешканцям цих будинків буде надана», – запевнив мер.

У соцмережах пишуть про три пожежі у середмісті.

Як повідомляв Харків Times, близько 19:00 сьогодні, 30 грудня, два потужні вибухи від російських ракет прийшлися на центральну частину Харкова. Внаслідок російського ракетного удару є постраждалі та руйнування. Зруйнований готель Kharkiv Palace на центральній площі Свободи та житловий багатоквартирний будинок у середмісті. Поранено більше 20 людей.