Зеленський відзначив рівень підготовки фортифікаційних споруд у Харківській області

Фото: www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський відзначив високий рівень підготовки фортифікаційних споруд у Харківській області та подякував області та місту за «міцний захист».

Про це Зеленський заявив на підсумковій прес-конфкркнції, відповідаючи на вопрос журналіста про його рішення про будівництво фортифікаційних споруд по лінії фронту, повідомив кореспондент Харків Times.

Президент зазначив, що було прийняте рішення не про початок, а про продовження і посилення цієї роботи. Він зазначив, що в більшості своїй обласні державні адміністрації робили цю роботу з початку війни. Зеленський відзначив роботу у цьому напрямку влади Харківської області.

«Я бачу в Харківському регіоні, і вдячний і області, і місту. І так, як вони там об’єднались з військовими фахівцями, і з будівельними компаніями, і наш державний бюджет складали разом з бізнесом, і те, що вони там зробили – я вважаю, що це потужно. І якщо я бачу це там, і не бачу в іншій області, і ставлю конкретне питання нашим військовикам, які в тому чи іншому напрямку, чи цього достатньо. – Так. А чому тоді тут слабкіше, ніж в Харківському, як приклад, регіоні? То вони кажуть – так, було б краще набагато, ми були б набагато впевненіше, якщо б був би такий рівень. Ось і все, моє завдання просте: будь ласка, стандартизуйте отакий міцний захист», – сказав Зеленський.