У Харкові п’яна матуся била свого трирічного сина (фото)

Фото: Нацполіція

Харківські поліцейські тимчасово вилучили трирічного хлопчика в його 33-річної нетверезої матері, яка била дитину, та доправили до лікарні.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Повідомлення про те, що жінка «на підпитку» б’є дитину, надійшло до поліції вчора, 12 грудня. Поліцейські одразу ж вирушили до місця події у Слобідському районі Харкова.

«Жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння, висловлювалась нецензурною лайкою, погрожувала всім присутнім фізичною розправою. Працівниками поліції та службою у справах дітей по Слобідському району було прийняте рішення про тимчасове вилучення дитини з небезпечного середовища», – йдеться у повідомленні.

Наразі життю та здоров’ю малюка ніщо не загрожує. Його доправили до лікарні.

Що ж стосується «люблячої матусі», вирішується питання про притягнення її до адміністративної відповідальності за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Фото: Нацполіція

Як повідомляв Харків Times, у січні минулого року трирічного хлопчика поліція забрала з компанії нетверезих чоловіків у місті Ізюм Харківської області.