Молодь селища на Харківщині бажає жити у Чикаго

Фото: Соцмережі

За результатами громадських слухань щодо перейменування селища Чкаловське Чугуївського району Харківської області в рамках дерусифікації найбільшу кількість прихильників (66%) здобула назва… Чикаго.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Чкаловської селищної ради у Facebook.

«Найбільше голосів набрало дві назви – Чикаго і Слобідське», – йдеться у повідомленні.

Як повідомив агентству «Укрінформ» начальник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко, більшість з учасників громадських слухань склали молоді люди, які й проголосували за назву Чикаго.

«Друге місце» посіла досить банальна й, на жаль, вельми розповсюджена назва Слобідське, яку підтримує й сам начальник СВА. Але до Верховної Ради вирішено направити обидві ці назви – нехай там вирішують.

«Потрібно розуміти, що більшість тих, хто взяв участь в обговоренні – молодь. 66% з них проголосували за «Чикаго». Ми вирішили, що потрібно дотримуватися процедури, тому в поданні до Верховної Ради, яке готується та скоро буде направлене, ми вкажемо обидва варіанти – Чикаго та Слобідське. Подивимося, що з цього вийде», – зазначив Котенко.

У Донецькій області України існує селище Нью-Йорк. То чому б у Харківській не існувати селищу Чикаго – тим більше з огляду на величезну допомогу, яку надають США нашій державі в ході війни з росією? Це було б набагато краще, ніж чергове Слобідське чи то Слобожанське. Слобідських на Харківщині вже є принаймні два – у Лозівському та Первомайському районах, може й ще десь знайдеться. Слобожанських у нашій області навіть побільше – у Чугуївському, Харківському, Ізюмському районах і це не остаточна інформація.

Як повідомляв Харків Times, наприкінці листопада депутати Красноградської міської ради Харківської області одноголосно підтримали Подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Першотравневе, розташованого на території району, на Мирне.