Повітряна тривога у Харкові зазвучить по-новому?

Ілюстративне фото: varta1.com.ua

На своїй XX позачерговій сесії, що пройшла вчора, 22 листопада, депутати Харківської міської ради розширили список товарів, які обов’язково треба купувати через КП «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради». Це було зроблено для того, щоб якомога прозоріше була закуплена для Харкова нова система оповіщення населення про повітряні тривоги.

Про це Харків Times дізнався з рішення сесії Харківської міської ради.

«Цей перелік розширився до 25 категорій та поповнився наступними позиціями: телеметричне та термінальне обладнання, комутаційні щити, телекомунікаційні кабелі та обладнання», – повідомили у міськраді.

Як зазначив мер Харкова Ігор Терехов, розширення списку пов’язано з тим, що у наступному році місто планує встановити «власну систему оповіщення» й влада намагається зробити цей процес якомога більш прозорим.

«Це пов’язано  з тим, що наступного року нам потрібно буде облаштувати власну систему оповіщення. Тому це має бути централізована закупівля, щоб усе було прозоро», – заявив Терехов.

За словами мера, нова система «швидше реагує на всі можливі виклики. Буде встановлена по всіх районах міста Харкова, й усі жителі Харкова будуть мати можливість слухати цю повітряну тривогу та відповідно реагувати. І це заходи безпеки, які ми вживатимемо для того, щоб зберегти життя наших харків’ян».

Як повідомляв Харків Times, депутати Харківської міської ради на позачерговій сесії 22 листопада підтримали рішення про виплату грошової допомоги дітям загиблих військовослужбовців і харків’янам з хронічним захворюванням нирок.