Судитимуть експравоохоронця з Куп’янська, який при окупантах дослужився до “замкомандира роты ГИБДД”

У Харкові за державну зраду судитимуть вже колишнього поліцейського з Куп’янська. Під час окупації він перейшов на бік ворогів і дослужився до “заместителя командира роты” створеної рашистами так званої ГИБДД.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

До початку широкомасштабного вторгнення зрадник обіймав посаду поліцейського відділу реагування патрульної поліції Куп’янського районного відділу поліції ГУНП в області. Після захоплення військовими рф міста віддано ніс службу на російських блокпостах. Потім офіційно «працевлаштувався» до «Управления внутренних дел ВГА Харьковской области», подавши для цього необхідні документи. У цьому фейковому органі він отримав посаду «и. о. начальника отдела государственной инспекции безопасности дорожного движения» у псевдоправоохоронному органі.

“У відповідності до російського законодавства він виносив «постановления об отказе в возбуждении уголовных дел» за порушення правил дорожнього руху особами у тимчасово окупованому Куп’янському районі. Крім того, «правоохранитель» погоджував графіки та схеми руху автобусів з м. Купʼянськ до окупованої АР Крим та російського бєлгорода.

За роботу на ворогів чоловік отримував щомісячно 80 тисяч російських рублів.

Згодом «правоохранитель» встиг отримати нову посаду — «заместителя командира роты отдельной роты ДПС Государственной инспекции безопасности дорожного движения» у незаконному органі «УВД ВГА Харьковской области».

Сили Оборони України, що звільнили Куп’янськ від окупантів, поставили крапку у “кар’єрному зростанні” зрадника. Зараз він переховується від слідства, його оголошено у розшук.

Зловмисника заочно судитимуть за 2 ст. 111 КК України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Справу розглядатимуть у Червонозаводському районному суді м. Харкова.

Як повідомляв Харків Times, слідчі оголосили про підозру окупаційному ДАЇшнику з Куп’янська.