Поліцейські та волонтери евакуювали з Куп’янського району Харківщини ще 16 дітей (фото, відео)

Вчора, 8 листопада, поліцейські та волонтери за допомогою місцевої влади вивезли з території Куп’янської громади Харківської області 16 дітей.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

За словами поліцейського полку поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області Антона Сінельника, в районі дуже небезпечна обстановка, населені пункти постійно перебувають під обстрілами супротивника.

«Майже щодня є поранені та загиблі серед цивільного населення. Ворог постійно обстрілює житлові будинки, – розповідає поліцейський. – Батьки, що залишають тут дітей, наражають їх на небезпеку. Евакуація зараз життєво необхідна», – каже Синельник.

Поліцейські кажуть, що багато мешканців небезпечних районів не хочуть залишати домівки, але правоохоронці та волонтери постійно вмовляють їх все ж таки перебиратися у більш безпечні місця, щоб зберегти життя та здоров’я своїх дітей.

Від початку примусової евакуації поліцейські та волонтери вивезли з Куп’янської громади 65 дітей. Станом на 8 листопада залишилося вивезти ще близько 90 дітей.

Як повідомляв Харків Times, 4 листопада поліцейські та волонтери вивезли 19 дітей з батьками з небезпечних громад Куп’янського району Харківської області.