У справі про розбещення дітей у туристичному гуртку на Харківщині з’явилася нова потерпіла

Фото: Сергій Болвінов/Facebook

Доросла жінка дала свідчення проти підозрюваного у розбещенні неповнолітніх 83-річного керівника гуртку пішохідного туризму, який діє у Шарівському ліцеї на Харківщині. Потерпіла стверджує, що на початку 90-х також постраждала від насильницьких дій сексуального характеру з боку тренера.

Про це Харків Times довідався з повідомлення начальника слідчого управління ГУ Нацполіції у Харківській області Сергія Болвінова.

За його словами, жінка звернулася до поліції після того, як ситуація набула неабиякого розголосу. Раніше мовчала, бо боялася, що їй не повірять.

“Ця жертва відвідувала гурток ще на початку дев’яностих. Розповідає, що тоді керівник гуртка так само торкався руками її статевих органів у спортивній залі. В той час вона навчалася в молодших класах. Більше того, дії сексуального характеру, свідчить жінка, були не лише на заняттях. За її словами, один з таких випадків стався вночі у наметі під час виїзду групи до Карпат – чоловік торкався статевих органів та ліз під спідню білизну, – розповіла заявниця.”, – повідомив Сергій Болвінов.

Він запевнив, що з приводу нових свідчень буде проведене ретельне розслідування.

Сергій Болвінов також повідомив, що підозра у сексуальному насильстві, висунута 83-річному тренеру, ґрунтується не лише на свідченнях потерпілих. Висновки слідства про те, що саме робив керівник гуртка, підтверджено результатами експертиз.

“Фахівці робили на основі результатів, які маємо від експертів та спеціалістів. Вони провели ретельні судові психологічні експертизи, слідчі експерименти, докладний аналіз специфіки роботи з туристичним спорядженням, потерпілі навіть були допитані в суді. Тому наголошую – в основі оголошеної підозри лежать не просто слова, а професійна робота слідчих, фахівців та їхні змістовні висновки.”, – розповів Сергій Болвінов.

Поліцейський звернувся до всіх, хто також постраждав від дій тренера, зв’язатись зі слідчим Сергієм Ребенко за номером телефону +380 67 952 9306.

За словами Болвінова, директор ліцею, в якому учні відвідували гурток, – це дружина підозрюваного. Тому поліцейські звернулися до контролюючих органів, щоб провели перевірку, а також підключили ювенальну поліцію.

Як повідомляв Харків Timesу Харківській області поліція підозрює у сексуальному насильстві щодо неповнолітніх 83-річного тренера гуртка пішохідного туризму, що діє при Шарівському ліцею. Троє дівчат розповіли, що їх розбещував тренер. За їх словами, під час занять керівник гуртка гладив руками їх груди, попу та статеві органи.