У Харкові завідувачка ветлікарні знову попалася на хабарі

У Харкові обвинувачена у шахрайстві і вимаганні грошей завідувачка ветлікарні знов попалася на хабарі. 31 жовтня вона отримала гроші за прискорене оформлення дозвільних документів на тварин для виїзду за кордон.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Рік тому, 3 листопада 2022 року, за рішенням суду жінку відсторонили від посади, оскільки вона є обвинуваченою у шахрайстві та отриманні хабаря  (ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 369 КК України). Цю справу розглядають у Комінтернівському районному суді м. Харкова.

Проте без посади обвинувачена залишалася до 2 серпня 2023 року. Бо суд відмовив у задоволенні клопотання прокурорів про продовження строку відсторонення від посади обвинуваченої. Її знов призначили завідувачкою лікарні, і вона знов взялася за старе.

Влітку до неї  звернулася харків’янка для отримання двох санітарно-ветеринарних паспортів міжнародного зразка на її собак, аби мати змогу на законних підставах вивезти домашніх улюбленців за кордон.

Завідувачка лікарні повідомила, що процедура оформлення таких документів, проведення необхідних щеплень і чіпування займає багато часу, однак є можливість пришвидшити процес за 11300 гривень.

“31 жовтня цього року, під час передачі частини неправомірної вигоди в розмірі 9 тисяч гривень, завідувачку викрили правоохоронці і затримали її в порядку ст. 208 КПК України.”, – розповіли в прокуратурі.

Затриманій оголосили про підозру ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та отримання неправомірної вигоди).

Правоохоронці знов вирішують питання про відсторонення підозрюваної від займаної посади. Слідство також встановлює причетність жінки до інших корупційних злочинів.

Як повідомляв  Харків Times, у Харкові доглядача та прибиральника кладовища судитимуть за вимагання $2000 за місце для поховання.