На відновлення головного корпусу університету імені Каразіна витратять 20 млн грн

Головний корпус університету Каразіна. Фото: з відкритих джерел.

Харківський національний університет імені Каразіна замовив три закупівлі загальною вартістю понад 20 млн грн на проведення реставраційних робот у пошкодженому російськими обстрілами головному корпусі вишу (площа Свободи, 4). Кошти будуть витрачені на заміну вікон.

Про це Харків Times довідався з повідомлення Харківського антикорупційного центр з посиланням на систему “Prozorro”.

Найбільшу угоду університет планує укласти з ТОВ “Фірма “Дом” на суму 13,1 млн грн. Це на 5 млн грн дешевше, ніж була очікувана вартість закупівлі.

За 13,1 млн грн планують встановити понад 1750 квадратних метрів віконних блоків. За умовами договору, підрядник має встановити склопакети 4М_Solar із профілем 70 мм, із зовнішньою ламінацією (темно-коричневий колір). Основний розмір вікна 1,75х2,2 м. У тендерній документації орієнтовна вартість квадратного метра віконного блоку зазначена на рівні 7800 гривень. Однак, в результаті торгів ціна суттєво знизилась. На даний момент угода ще не підписана.

Засновниками ТОВ “Фірма “Дом” є Юрій Андрійчук та Ігор Злотник.

Ще два договори вартістю 5,6 млн грн та 3 млн грн планують укласти з виробником вікон – ТОВ “Гуд Він ХХІ”. Засновниками є Андрій Ковальов та Олег Горобець.

За даними університету імені Каразіна, внаслідок російських обстрілів частково або повністю зруйновано 10 будівель вишу. Окрім головного постраждали також корпуси економічного і фізичного факультетів, Каразінька школа бізнесу, Інституту держуправління, гуртожитки, Музей природи, бібліотека. Зкинута з російського літака бомба зруйнувала спорткомплекс Харківського національного університету ім. Каразіна «Уніфехт».

За словами ректора університету Тетяни Кагановської, за попередніми підрахунками, прямі збитки через руйнування, нанесені університету російськими агресорами, становлять приблизно 100 млн євро.

Як повідомляв Харків Times, російський літак розбомбив спорткомплекс Каразінського університету.