У харківській метрошколі провели турнір юних математиків

VII Міський турнір юних математиків пройшов у приміщенні метрошколи на ст. м. «Перемога» у метрополітені міста Харкова. В турнірі взяли участь дев’ять команд – вісім збірних та команда Харківського фізико-математичного наукового ліцею №27.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській рад

У відбірковому турі команди представили рішення задач, запропонованих заздалегідь, і до фіналу вийшли три команди – ліцею №27, збірні Шевченківського та Слобідського районів. Після цього математики отримали нові завдання, які розв’язували протягом двох годин.

У підсумку перше місце посіла збірна команда Слобідського району, друге – команда ліцею №27 і збірна Шевченківського району, а бронзовими призерами стали збірні команди Київського та Салтівського районів.

Переможці отримали дипломи та подарунки, а збірні команди Індустріального, Немишлянського, Основ’янського та Холодногірського районів – дипломи учасників та призи.

Як повідомляв Харків Times, у понеділок, 4 вересня, харківські школярі розпочали навчання у класних кімнатах, що були обладнані у переходах станцій харківського метрополітена.