Бережіть ваших старих від шахраїв – поліція

Ілюстративне фото: bilopillia.city

Якщо до вас прийшли незнайомці та під виглядом «грошової реформи» пропонують «обміняти гроші», – не ведіться, це – шахраї.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

«Зловмисники розповідають про так звану “грошову реформу” і саме вони займаються “обміном”. Однак, замість справжніх грошей ви можете отримати сувенірні підробки», – попереджають у поліції.

За відомостями правоохоронців, найчастіше від таких злочинних дій страждають літні люди, які «не завжди встигають відстежити ті чи інші інформаційні зміни». Й саме цим користуються шахраї, що представляються банківськими службовцями, працівниками пошти чи пенсійного фонду та розповідають довірливим жертвам про необхідність замінити старі купюри на нові.

«Шановні громадяни, не довіряйте незнайомцям і не пускайте їх у свою домівку. Якщо маєте сумніви, краще зверніться за порадою до родичів або сусідів. Й обов’язково повідомляйте про подію поліцейським за номером 102», – закликають правоохоронці.

Як повідомляв Харків Times, харківські правоохоронці викрили групу шахраїв, двох чоловіків та 17-річну дівчину, які під виглядом робітників банку виманювали у людей гроші. В одного з потерпілих шахраї вкрали майже 48 тисяч гривень.