11-місячне немовля врятували харків’яни, які після ракетного удару росіян стали розбирати завали

Фото: Харків Times

Мешканці Харкова, які вранці 6 жовтня не зволікаючи почали розбирати завали будинку, напівзруйнованого внаслідок удару російської ракети “Іскандер”, врятували життя 11-місячному хлопчику.

Про це Харків Times  повідомили у Харківській міськраді з посиланням на коментар Ігоря Терехова в ефірі національного телемарафону.

«Я пишаюся харків’янами, які ще до приїзду працівників ДСНС почали розбирати завали і завдяки цьому врятували життя 11-місячній дитині», – зазначив міський голова.

За інформацією ХОВА, дитина разом з мамою, яка також отримала поранення, перебувають у лікарні. Медики оцінюють їх стан як середньої важкості. На жаль, 10-річний братик немовляти та 67-річна бабуся загинули від удару росіян.

Загалом внаслідок терористичної ракетної атаки з боку військових рф у Харкові постраждали 30 людей. Всі вони отримають матеріальну допомогу з бюджету міста Харкова, пообіцяв Харківський міський голова.

«Вчора наші комунальні служби працювали весь день і працюють зараз, щоб усунути наслідки обстрілів. Щодо допомоги постраждалим, то ми домовилися з французьким фондом, і він надасть матеріальну допомогу кожній постраждалій сім’ї. Я дуже вдячний за це нашим партнерам. Крім того, 17 сімей, які виявили таке бажання, ми переселили до готелю та забезпечили їх продуктами харчування», – повідомив Ігор Терехов.

Мер також повідомив, що внаслідок вчорашнього обстрілу було пошкоджено 74 будівлі, у т. ч. 69 житлових будинків.

Як повідомляв Харків Times, зранку 6 жовтня, два російські «Іскандери» вдарили у середмістя Харкова та вбили десятирічного хлопчика та його 67-річну бабусю, поранили 11-місячного брата загиблого.

У лікарнях перебувають 10 постраждалих від ударів російських “Іскандерів” по Харкову.