Російські ракети поранили в Харкові 30 людей

Фото: Харків Times

Дві російські ракети «Іскандер-М», що влучили у середмістя Харкова вранці сьогодні, 6 жовтня, поранили у місті 30-х людей. Більшість з тих 13-ти, хто був шпиталізований, перебуває у стані середньої тяжкості.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Поранено загалом 30 людей: 20 чоловіків і 9 жінок віком від 18 до 85 років, також постраждав 11-місячний хлопчик – брат загиблої дитини. Стан більшості поранених, у тому числі дитини, – середній. Також є кілька “легких” пацієнтів. Їм надали допомогу на місці», – йдеться у повідомленні.

Люди переважно отримали вибухові травми, осколкові поранення та гематоми, в двох постраждалих – гостра реакція на стрес.

Як повідомляв Харків Times, під завалами у зруйнованому російським «Іскандером» будинку в Основ’янському районі Харкова рятувальники знайшли ще одне тіло. Це – жінка 1955 року народження. Дещо раніше було знайдено тіло її загиблого десятирічного онука, його 11-місячний братик був поранений.

Зранку сьогодні, 6 жовтня, росіяни вдарили по Харкову двома балістичними ракетами «Іскандер-М». Удари ворога прийшлися виключно по цивільній інфраструктурі у середмісті.