Кількість жертв російської ракети у Куп’янську зросла до восьми (відео)

На місці вчорашнього, 19 вересня, влучання російської ракети «гром-Е1» у Куп’янську Харківської області, на жаль, знайдено тіла ще двох мирних громадян. Таким чином кількість убитих вчора росіянами жителів Харківщини зросла до восьми.

Про це Харків Times повідомили у ХОВА.

«На жаль, знайдено тіла ще 2 загиблих цивільних чоловіків. Наразі загальна кількість жертв російського удару по Куп’янську становить 8 людей – 6 чоловіків та 2 жінки», – йдеться у повідомленні.

Двоє загиблих – це харківські волонтери, які евакуювали з Куп’янська мирне населення, яке постійно страждає від російських обстрілів та бомбардувань.

Наразі оперативні роботи екстрених служб на місці влучання російської ракети завершено. Далі цим займатимуться правоохоронці, котрі, як підтвердили Харків Times у Харківській обласній прокуратурі, вже відкрили кримінальне провадження щодо чергового порушення росіянами законів та звичаїв війни.

Як повідомляв Харків Times, на місці влучання російської ракети «гром-Е1» (модифікація ракети Х-38) знайдені тіла шістьох загиблих.