У Харкові створили мурал на честь рятувальників (фото)

На стіні у сквері Пожежного міста Харкова волонтери створили мурал, присвячений харківським рятувальникам. Стінопис розповідає про роботу харківських пожежних протягом двох століть і складається з двох частин – чорно-білої та кольорової.

Про це Харків Times повідомили у ДСНС області.

За словами волонтерів, це не перша їхня робота, але це історично-ідейний мурал, який вони виготовляють саме напередодні професійного свята Дня рятівника та видатної дати 200-річчя пожежної охорони Харківщини.

“Даний мурал передаватиме дух епохи роботи рятувальників починаючи з ХІХ сторіччя і закінчуючи сьогоденням. Чорно-біла частина стінопису перенесе оглядача у перші часи зародження харківського пожежництва. Кольорова частина — це сучасність: нова рятувальна техніка та робота підрозділів ДСНС сьогодення.”, – розповіли рятувальники.

Для створення історичної частини волонтери використовували фотографії тих часів. Так, на стінописі зображено, в якій уніформі працювали харківські пожежні на початку ХІХ сторіччя. також можна побачити і Харківську пожежну частину №3 і першу повозку коней, на якій пожежники виїжджали на гасіння пожеж у Харкові.

Мурал було створено художниками та волонтерами благодійної організації “Турбота Харків”.

Як повідомляв Харків Times, на Салтівці з’явився патріотичний мурал з котиком.